Kurumsal

Turhan Vana  Ünvanı ile 2009 yılında vana sektöründe üretim ve pazarlama ile yola çıkan firmamız, bilgi birikimi ve tecrübenin temelleri üzerinde geliştirdiği yaratıcı hizmet anlayışıyla piyasa şartlarını ve teknolojik gelişmeleri de göz önüne alarak imalat sektörüne adım atmıştır.
 

 AR-GE faaliyetleri sonucu sektörde önemli kullanım alanlarına sahip vana imalatını programa alarak, öncelikle "NT VANA" markası ile ELASTOMER SÜRGÜLÜ VANA imalatına başlatmıştır. Turhan vana, kuruluşundan bu yana sürekli gelişme göstererek, kalitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmayı hedeflemiştir.

Hedef kitlenin isteği doğrultusunda sulama hidrantları, vantuzlar, yangın hidrantı, sulama alamacı, çekvalf gibi ürünlerin de imalatına başlamıştır. Temel prensibimiz, kurmuş olduğumuz ISO 9001 kalite sisteminin ışığı altında çalışmalarımıza devam etmektir. Oluşturduğumuz Toplam Kalite Sisteminin devamını ve gelişimini sağlamak, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak amacıyla tecrübeli ve kalifiye elemanlar ile çalışmaya özen gösteriyoruz.

 

NT VANA markalı tüm ürünlerimiz gerekli test ve kontrollerden geçirilip standartlara uygun bir şekilde üretilmektedir. Türkiye genelinde müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

 

Amacımız, sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek değerli müşterilerimize dünya standartlarında ürünler sunmaktır.

Misyonumuz Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak vana üretimde dünya markası olmak.

Vizyonumuz Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir, kaliteli ekonomik ürünler üretmek.

 

Çevre Dostu
Turhan Vana, çevre bilinciyle üretim yaparak doğa koruma sorununa ideal bir çözüm sunmaktadır. Sürdürülebilir bir dünya için doğaya saygımızı üretimimize yansıtıyoruz.